fbpx

Daiquiri Week

12/07/2024 — 21/07/2024


Milovníci Daiquiri, připravte se na jedinečný týden věnovaný tomu nejlepšímu drinku! Rumová značka Ron Santiago de Cuba představuje Daiquiri Week, který oslavuje jeden z nejoblíbenějších koktejlů na světě. Od 12. do 21. července 2024 bude tato událost přinášet radost a osvěžení do barů a restaurací po celém světě, včetně tří míst v České republice.

Ron Santiago de Cuba™ Daiquiri Week je celosvětová oslava klasického karibského koktejlu, který je ztělesněním léta a osvěžení. U tohoto drinku rozhodně platí, že v jednoduchosti je krása, protože jej tvoří pouze kvalitní rum, limetka a cukr. Přesto tento jednoduchý mix nabízí nekonečné možnosti variací a každý si může najít svou oblíbenou verzi.

Cílem tohoto týdne je představit široké veřejnosti rozmanitost a krásu tohoto nápoje a nabídnout milovníkům koktejlů možnost vychutnat si nové a inovativní verze Daiquiri. V České republice se k oslavám připojují tři místa, která by rozhodně neměla uniknout vaší pozornosti. Pražský Savage Bar je stylový bar, který se pyšní nejen svou atmosférou, ale také
svou barmankou a spoluzakladatelkou Carolou Urru. Ta vytvořila speciální Daiquiri inspirované Českou republikou. Její koktejl kombinuje tradiční kubánské ingredience s českými prvky, což vytváří jedinečný chuťový zážitek. Dalšími místy, kde budete moct Daiquiri ochutnat, je Manifesto a MEZ bar v hotelu Andaz. Zde vám naservírují od klasického Daiquiri po exotické a sezónní verze.

Připravte se na týden plný skvělých drinků, zábavy a oslav! Ron Santiago de Cuba™ Daiquiri Week je ideální příležitostí pro všechny, kteří chtějí objevovat nové rumové chutě a užít si příjemné chvíle s přáteli. Oslavte tento koktejlový svátek a ochutnejte to nejlepší, co svět daiquiri nabízí.