fbpx

Koncert: Bastille

23/11/2022

20:00


Malá sportovní hala

Za Elektrárnou, Praha 7

Koupit vstupenky

Napříč minulou dekádou čtveřice Bastille formovala svůj unikátní popový zvuk – bohatý, melancholický, maskující bezútěšnou realitu. Jen málokteré britské formaci se podařilo spojit s posluchači po celém světě tak, jako se to povedlo uskupení kolem frontmana Dana Smithe.  Jejich písně čeští fanoušci kapely uslyší naživo letos v listopadu v pražské Malé sportovní hale.

Na úspěch singlů jako Pompeii nebo Happier (ft. Marshmello) navázali svou doposud nejambicióznější koncepční nahrávkou Give Me The Future tematizující technologické možnosti budoucnosti i odvrácenou stranu života online.

Čtvrté album vzniklo během karantény a vypráví příběh společnosti Future Inc. Fiktivní, ale povědomý technologický gigant přišel na trh s aplikací Futurescape, díky které mohou její uživatelé žít ve vlastních světech. Tento koncept Bastille představují i v prvních dvou klipech Distorted Light Beam a Thelma + Louise. Bastille na chystaném koncertě tak odehrají nejen své nejznámější hity, ale také představí čtvrtou studiovou desku Give Me The Future.