fbpx

Premiéra: EVER

12/09/2022

19:30


La Fabrika

Komunardů 28, Praha

Koupit vstupenky

Soubor 420PEOPLE uvede premiéru inscenace EVER v choreografii Václava Kuneše. Nově také spolupracuje s hudebníkem Exhausted Modern. V divadle La Fabrika se společně s tanečníky souboru 420PEOPLE můžete během představení navrátit sami k sobě, do svého vlastního příběhu, k tomu, kdo opravdu jste.

Kdo jste, když se nikdo nedívá? A kdo jste, když vás pozorují? Možné odpovědi nabídne připravovaná inscenace EVER tanečního souboru 420PEOPLE. Nejnovější choreografie Václava Kuneše vzniká v ověřené spolupráci s dramaturgyní Lucií Němečkovou. Současná minimalistická scénografie Lucie Škandíkové, nadčasové kostýmní zpracování designérky Olo Křížové a neutichající tempo elektronické hudby ve speciálním setu od jednoho z nejvýraznějších českých DJs a zvukového mága Ladislava Zensora alias Exhausted Modern přenese diváky na intimní místo, kde čas a ani prostor nehrají roli.

EVER není klasickým příběhem, ale momentem zachyceným v tanci. V nové inscenaci tvoří na první pohled jediné pevné hranice rovnoběžné stíny, šikmé plochy a přesný jazyk současného tance. Čtyři tanečníci etablovaného souboru 420PEOPLE Francesca Amy Amante, Veronika Tököly, Michal Toman a Filip Staněk pomocí těchto nástrojů interpretují svět dnešních reflektorů, které mohou zastínit naše pravé já.