fbpx

Groove Brno: Postmodern Jukebox

06/10/2023

20:00


Sono Music Club

Veveří 113, Brno

Koupit vstupenky

Brno se chystá na nezapomenutelný hudební zážitek. Na podzim sem totiž zavítá newyorská pop-jazzová senzace Postmodern Jukebox a její vystoupení bude oslavou největších hudebních žánrů 20. století, jedinečně spojených s rozpoznatelnými hity naší moderní doby. Tento hudební stroj času přistane na festivalu Groove Brno v Sono Centru 6. října a vezme publikum na neobyčejnou cestu minulými hudebními epochami.

Hudební projekt, který s oblibou kombinuje moderní popové a rockové hity s klasickými žánry jako jazz a swing, se chystá na své velké vystoupení v Brně, kde zahraje své „včerejší hity dneška“.

Postmodern Jukebox založil pianista a aranžér Scott Bradlee v roce 2011. Kapela se proslavila svými originálními aranžemi populárních písní v retro stylu. Vytvořila coververze písní od Lady Gaga a The Strokes až po Katy Perry a Kiss. Od svých začátků, kdy jako malá skupina přátel muzicírovala ve sklepě v newyorském Queensu, se Postmodern Jukebox rozrostli o 70 různých interpretů. Jejich hudba je známá po celém světě díky internetu, kde se během poslední dekády proslavila jako jeden z největších hudebních fenoménů.

Jako vždy i při brněnském živém vystoupení představí soubor některé z nejzajímavějších současných vokalistů, instrumentalistů a stepařů.