fbpx

Koncert: grandson

28/09/2023

19:00


SaSaZu

Bubenské nábř. 13, Praha

Koupit vstupenky

Pražský klub SaSaZu nabídne 28. září nezapomenutelný večírek v režii kanadsko-amerického umělce grandsona, který se po roce vrací do České republiky. Fanouškům se v premiéře představil na loňském ročníku Rock for People, kde si během pár minut svým charismatem a hudbou dokázal získat celé publikum.

V roce 2018 získal grandson smlouvu s prestižními Fueled by Ramen, kteří mají aktuálně ve své stáji například Twenty One Pilots, Fall Out Boy, A Day To Remember nebo All Time Low. Debutové a dlouho očekávané album Death of an Optimist vyšlo až v roce 2020. V poslední době se tento žánrově pestrý umělec rozhodl odhalit jako nikdy předtím. Napsal, nahrál a vydal své dosud nejosobnější a nejzranitelnější album. Zatímco se ve své minulé tvorbě zabýval velkolepými tématy, často politického a sociálního charakteru, na albu I Love You, I’m Trying obrátil objektiv definitivně dovnitř sebe sama.

Grandson si přesto nebere servítky. Vždycky byl umělcem, který se nebál vzít si na mušku autority, bojovat s mocí a dát svým posluchačům přesně najevo, co cítí. Všestranný umělec má na kontě spolupráci na singlu s Mikem Shinodou (Linkin Park) nebo touring s The Smashing Pumpkins a Nothing But Thieves. Pražská show se uskuteční v rámci Rock for People Concerts.