fbpx

Koncert: Harry Styles

15/07/2022

20:00


O2 arena

Českomoravská 2345/17, 190 00 Praha 9

Koupit vstupenky

Multiplatinový umělec Harry Styles zahájí své kolosální turné ve 32 městech třemi zbrusu novými stadionovými koncerty ve Velké Británii v červnu a dalšími čtyřmi stadiony v Evropě. Turné bude pokračovat v červencovými termíny v evropských arénách. Pražský koncert se uskuteční 15. července 2022 v pražské O2 areně.

Harry Styles se etabloval jako jeden z největších a nejvlivnějších hudebních umělců. Jeho debutové sólové album, jež nazval prostě Harry Styles, se stalo jedním z deseti nejprodávanějších alb roku 2017 na světě.

Úspěch zaznamenalo také jeho druhé album. Fine Line se po vydání dostalo na vrchol amerického žebříčku Billboard 200 a zapsalo se do historie hitparád. Od zahájení sólové kariéry získal Harry prestižní ocenění včetně dvou cen BRIT, Grammy, Ivor Novello Award, American Music Award a mnoha dalších po celém světě. Navíc se jako první muž objevil na obálce časopisu Vogue.

V průběhu aktuálního turné s názvem Love On Tour se fanoušci dočkají i skladeb ze třetí umělcovy desky Harry’s House, jež vyšla v letošním roce.