fbpx

Koncert: Jack Harlow

19/11/2022

20:00


Křižíkův pavilon B

Výstaviště Praha

Koupit vstupenky

Mladíka z Louisville v americkém státě Kentucky překřtil magazín Variety na „hitmakera budoucnosti“. Jack Harlow přijede do Prahy představit své nabité album Come Home The Kids Miss You už 19. listopadu 2022. Vystoupení proběhne na pražském Výstavišti v Křižíkově pavilonu B.

Jack Harlow má na svém kontě tři nominace na Grammy, dva jeho hity se v USA dostaly na samotný vrchol hitparády a jen na Spotify zaznamenaly jeho skladby šest miliard přehrání. Skladba Industry Baby, na kterou ho přizval rapper Lil Nas X, se už dnes řadí mezi sto nejstreamovanějších tracků na Spotify vůbec.

Sedmkrát platinový debut Thats What They All Say vydal v roce 2020 a singl Whats Poppin doputoval na druhé místo americké hitparády a zajistil mladému hudebníkovi první nominaci na Grammy. Fanoušky zaujal také svým vydařeným vystoupením v Saturday Night Live, na předávání cen MTV nebo v televizních shows Jimmyho Fallona a Jimmyho Kimmela. Svou úspěšnou dráhu stvrdil letošní deskou Come Home The Kids Miss You s výrazným singlem Nail Tech a virálním hitem First Class, který se stal jedním z nejčastěji využívaných hudebních podkresů na Tik Toku.