fbpx

Koncert: Jeremy Zucker

23/07/2022

20:00


MeetFactory

Ke Sklárně 3213/15, Praha

Koupit vstupenky

Hudba Jeremyho Zuckera plyne jako příběhy, které si vyprávíte s nejlepšími přáteli – je intimní, smysluplná, nebojí se jít do detailů. Tento přístup pasoval rodáka z New Jersey do role výrazného hlasu generace Z i mladších posluchačů. Přesvědčit se o tom můžete naživo už 23. července 2022, kdy zpěvák vystoupí v pražské MeetFactory.

Od roku 2015, kdy začal vydávat své písně online, nasbíral přes pět miliard streamů a prodal tři miliony svých nahrávek. V jeho repertoáru jsou hity jako Talk Is Overrated (feat. Blackbear) nebo průlomová All the Kids Are Depressed a samozřejmě i největší hit Comethru (ft. Chelsea Culter).

S americkou skladatelkou a producentkou Chelsea Cutler spolupracoval Zucker jak na společném EP, tak debutové desce plné naděje i destruktivních písní, Love Is Not Dying. Pozitivní recenze vyšly v The New York Times nebo časopise Rolling Stone a vyzdvihovaly hudebníkovu upřímnost a zranitelnost v citlivých textech. Jeho druhá deska CRUSHER vyšla 1. října 2021 a sám Zucker o ní prozradil: „Během pandemie se zastavil i můj svět a já vůbec nevěděl, o čem mám dál zpívat. Najednou mi došlo, jak moc jsem se od své první desky změnil, jako bych chtěl vzít všechno zpět a zpívat ne o sobě, ale o všech ostatních. Během psaní téhle desky jsem se konečně lépe poznal a naučil se všechno brát z lehkostí.“