fbpx

Koncert: LP

06/09/2022

20:00


Forum Karlín

Pernerova 51,Praha 8

Koupit vstupenky

Americká zpěvačka LP vystoupí 6. září 2022 v pražském Foru Karlín. Naživo představí novou desku Churches, kterou vydala v prosinci loňského roku. Autorka mnoha hitů v čele s písní Lost On You si fanoušky po celém světě získala svým impozantním pronikavým hlasem, obrovským charisma, bezprostřední komunikací a především nezapomenutelnými koncerty. Tuzemští fanoušci uvidí LP před pražským koncertem také v červenci jako jednu z hlavních hvězd festivalu Colours of Ostrava 2022.

LP před Churches vydala pět alb a tři EP – včetně živého záznamu koncertu z roku 2020. V prosinci 2018 vydala LP desku Heart to Mouth obsahující singl Girls Go Wild, který se stal nejhranějším italským rozhlasovým hitem roku 2019. Zpěvačka LP se poprvé proslavila v roce 2016 po celém světě hitem Lost On You, který se dostal na první místa hitparád v 18 zemích a dosáhl na diamantové ocenění ve Francii, čtyřikrát platinové v Itálii, platinové v Řecku a Polsku.

Nyní zpěvačka míří na turné se svou nejnovější deskou. V pořadí šesté zpěvaččino album Churches vyšlo loni 3. prosince 2021. Dopředu na něj poutala řada singlů a videklipů – The One That You Love , How Low Can You Go , One Last Time s herečkou, filmařkou a modelkou Jaime King, Goodbye , Angels a v den vydání desky píseň Conversation .