fbpx

Koncert: Princess Goes

26/06/2024

20:00


Futurum Music Bar

Zborovská 82/7, Praha

Koupit vstupenky

Seriáloví i hudební fanoušci by měli zbystřit. Koncem června zavítá do Prahy výjimečná návštěva v podobě držitele Zlátého glóbu, seriálového Dextra Michaela C. Halla. Ten přijede se svou kapelou Princess Goes 26. června 2024, se kterou odehraje koncert v klubu Futurum.

Princess Goes (dříve Princess Goes to the Butterfly Museum) je newyorská avant-indie superskupina založená v roce 2018 charakteristická jedinečnou směsí disca 70. let, nové vlny 80. let, alternativy 90. let a současné elektronické taneční hudby. Kromě filmového, seriálového i divadelního herce a zpěváka Michaela C. Halla (Dexter, Odpočívej v pokoji, muzikály Lazarus, Chicago, Kabaret na Broadway) ji tvoří klávesista Matt Kaitz-Bohen (Blondie, Cyndi Lauper) a bubeník Peter Yanowitz (The Wallflowers, Morningwood).

Princess Goes loni vydali svoje druhé řadové album Come Of Age, v němž se kapela vydala ještě hlouběji do svého darkwave synthpopového zvuku a sklidila přitom obrovskou chválu mnoha mainstreamových médií. Album obsahuje spoustu inovativních songů, které vytáhnou posluchače na vzrušující hudební cestu. Díky výrazným skladbám, jako je vzletná a emotivní Take Me Home, éterická Shimmer a podmanivá Jetpack, je zvuk alba směsicí mystických a tanečních prvků, které se mísí v galaktický zvukový zážitek.