fbpx

Koncert: Selah Sue

25/10/2022

20:00


Roxy

Dlouhá 33, Praha

Koupit vstupenky

Trvalo to sedm let, ale dočkali jsme se! Belgická zpěvačka Selah Sue vydala letos své třetí album Persona, a navíc s novou deskou míří do Prahy. Už 25. října 2022 zazní v Roxy její skladby jako Pills a Hurray spolu s osvědčenými hity Raggamuffin nebo You. 

Na mimořádné desce Persona zhmotňuje Selah Sue všechny stránky své osobnosti: fanoušky oblíbená perfekcionistka, matka, melancholička, milující bojovnice s úzkostmi i umělkyně toužící po pozornosti…

V rámci třinácti skladeb Selah Sue poprvé podrobně prozkoumává vlastní slabiny i silné stránky, nechává je, ať se střetávají a soupeří o pozornost. Výsledkem je upřímná i sebevědomá nahrávka, která pro belgickou star představuje nový start.

Její kariéra trvá už přes třináct let, během který zasáhla fanoušky na celém světě, skladby jako This World nebo Raggamuffin stále hrají rádia bez ohledu na kontinent. Mezi řadu jejích spolupracovníků patří Childish Gambino, Diplo, CeeLo Green nebo rapper J Cole a mezi její největší fanoušky patřil sám legendární Prince.