fbpx

Koncert: Two Feet

08/08/2023

20:00


Žluté lázně

Podolské nábř. 3/1184, Praha

Koupit vstupenky

Zachary Dess neboli Two Feet není jen tak ledajaký hitmaker. Už od průlomového songu Go Fuck Yourself přistupuje k psaní písniček jinak – nespoléhá jen na chytlavé refrény, chce zaujmout od začátku do konce. U nepřehlédnutelných názvů písniček to jen začíná a v souhrnu miliardové streamy jeho hudbu potvrzují, že zvolil správnou cestu. Ta ho teď zavede i do Prahy, kde své chytlavé písničkářství představí. Koncert proběhne 8. srpna 2023 ve Žlutých lázních.

Two Feet začínal jako muzikant v jazzových a bluesových kapelách, jeho virální hit Go Fuck Yourself ho ze Soundcloudu poslal rovnou na label Republic Records (Drake, Florence + The Machine a další). A jeho vzestup pokračoval – debutoval albem A 20 Something Fuck (2018), to zatím nejaktuálnější vyšlo loni (Shape & Form). Jeho příběh začal v obchodě, kde se živil jako prodavač, pokračoval třeba společným turné s Panic! At The Disco a dalšími a dalšími hity.

Písničky Two Feet stojí na silném groovu, který obohacuje chytlavé melodické linky a vokální podání, které okamžitě chytne za srdce. Decentní tanec, nepodbízivé emoce, ideální letní hudba.