fbpx

Láska na provázku

10/09/2023

19:00


4pokoje

Vachova 45/6, Brno

Užít si interaktivní divadelní představení v příjemném prostředí baru a dát si k tomu speciálně namíchaný koktejl? Nevídanou kombinaci scénického umění a gastronomie si můžete užít v brněnských 4pokojích, kde se konají improvizační večery s Divadlem Husa na provázku.

V podzemním patře designového baru posedává u stolků třicítka hostů, kteří každou chvíli protnou ovzduší salvou smíchu. Může za to čtveřice herců pohybujících se v prostoru. Tereza Volánková, Zdislava Pechová, Dominik Teleky a Dalibor Buš rozehrávají další dějství „provázkového tyjátru“ ve 4pokojích. Zapomeňte na scénáře a naučené repliky. Tady se jede čistá improvizace postavená na komunikaci s publikem.

V ceně vstupenky na představení je welcome fingerfood, obligátní divadelní chlebíček a (ne)alkoholický koktejl. Po skončení se diváci navíc nemusí nikam přesouvat a rovnou zůstávají v baru. Lásku na provázku ve 4pokojích hrají od letošního jara zhruba jednou měsíčně. Termíny podzimní sezony připadají na 10. září, 10. října, 13. listopadu a 12. prosince vždy od 19 hodin. Vstupenky lze zakoupit na baru.