fbpx

Přehrady FEST – Seč

11/08/2023 — 12/08/2023


Přehrady FEST v roce 2023 rozezní Vranov, Seč a Veselí nad Lužnicí. Prázdninová série odstartuje 4.–⁠5. srpna na břehu nádrže ve Vranově nad Dyjí, 11.–⁠12. srpna pokračuje na přehradě Seč, 19. srpna pak ve Veselských Pískovnách. Na břehu přehrad to rozbalí hvězdy jako Wohnout, MIG 21, Horkýže slíže, Pokáč, UDG a mnoho dalších.

Pohodovou atmosféru na všech zastávkách zajistí na plážových pódiích skupina Wohnout s notoricky známými písněmi jako například Svaz českých bohémů, slovenští rockeři Horkýže slíže nebo kapela UDG s hity Hvězdář či Někam Ven. S texty bavící všechny generace dorazí písničkář Pokáč, který nedávno úspěšně vyprodal O2 Arenu. Hlavní sestavu programu doplní další výrazná jména české hudební scény, která festival postupně odtajní. Na Přehrady dorazí také kapely NEBE, ATMO music, Jakub Děkan, Sofian Medjmedj a Byt číslo 4.

Kromě našlapaného seznamu účinkujících se Přehrady FEST může pochlubit neméně bohatým doprovodným programem, který zaručí pořádnou porci letní zábavy. Chybět nebude ani program pro nejmenší – oblíbená Pigyáda s prasátkem PiGy. Na Vranově se návštěvníci mohou těšit na lanový park, paintball, bumperball, vodní fotbal, aquazorbing, vodní skluzavku, půjčovnu koloběžek, kol, elektrokol, šlapadel i elektrolodí. K dispozici budou veslice, kanoe, kajaky a další plavidla, odvážnější kapitáni mohou vyrazit za doprovodu instruktora na plavbu jachtou. Na zbylých zastávkách rodinného festivalu bude možné brázdit hladinu na paddleboardu nebo na lodičkách. Seč pak nabízí adrenalinový zážitek v podobě wakeboardu.