fbpx

Stand up: Foil Arms and Hog

22/11/2023

20:00


Divadlo Brodway

Na Příkopě 988/31, Praha

Koupit vstupenky

Trojice kamarádů Sean Finegan, Conor McKenna a Sean Flanagan se ve svých krátkých výstupech věnuje těm nejobyčejnějším situacím, ovšem s neobyčejným smyslem pro humor. I těm nejbanálnějším situacím totiž dokáží dát nečekaný a hlavně zábavný twist. Foil Arms and Hog vystoupí 22. listopadu 2023 v Divadle Broadway.

Foil Arms and Hog si utahují z rodinných vztahů, dokáží si hrát se světovými jazyky i národnostními stereotypy a přestože je jejich humor místy docela ostrý, v jádru je jejich poetika vlídná a laskavá. Poťouchlost tak dokáží najít i v těch nejtěžších situacích. Kromě online prostředí jsou Foil Arms and Hog doma i na pódiích. V domovském Irsku, ale i Velké Británii, USA, Německu či Austrálii odehráli za bezmála deset let své existence množství vystoupení, opakovaně je pozval i renomovaný Edinburgh Fringe Festival.

Finegan, McKenna a Flanagan, kteří na svém kanálu zveřejňují každý týden alespoň jeden nový skeč, se potkali na univerzitě. Jak ale víme už od dob Monty Pythonova létajícího cirkusu, akademická půda neznamená akademický humor. A tak dokáží Foil Arms and Hog oslovit doslova každého, aniž by to zavánělo kompromisem. A navíc si u toho pořád uchovávají ducha kamarádské zábavy.