fbpx

Stand up: Tom Segura

26/04/2023

19:00


Divadlo Broadway

Na Příkopě 988/31, Praha

Koupit vstupenky

Herec, komik a spisovatel Tom Segura patří k největším jménům mezi stand up komiky dneška. Na svém aktuálním globálním turné už stihl vyprodat mnohé ze dvou set zastávek. K slávě mu pomohla série speciálů na Netflixu Ball Hog (2020), Disgraceful (2018), Mostly Stories (2016) a Completely Normal (2014). Do Prahy přijede Tom Segura poprvé 26. dubna 2023, kdy do Divadla Broadway přiveze úspěšné světové turné I’m Coming Everywhere – World Tour.

Když v roce 2022 vydal knihu I’d Like to Play Alone, byl z toho bestseller a New York Times ji zařadily na seznam nejlépe hodnocených knih. Ve vlastním studiu Mom’s House natáčí společně se svou ženou Christinou Pazsitzky i dalšími komiky podcast Your Mom’s House a s komikem Bertem Kreischerem a dalšími osobnostmi podcast 2 Bears, 1 Cave.

Úspěšná je i jeho filmová kariéra – po boku Elizabeth Lail účinkoval ve filmu Countdown, ve snímku Instant Family si zahrál s Markem Wahlbergem a Rose Berne. Jako hosta jsme ho mohli vidět v pořadech Stephena Colberta, Conana O’Briena i Jamese Cordena. Ohlasy měly i jeho pořady Workaholics anebo Happy Endings, stanice Comedy Central pak uvedla jeho zábavný cyklus Tom Segura, Mash Up, How to Be a Grown Up.